menu close

Shimano STEPS

Energize Your Lifestyl

System e-bike do modeli CITY, MTB i TREKKING

Dla wszystkich tych, którzy kochają jazdę na rowerze, spędzanie czasu na świeżym powietrzu i pragną prowadzić zdrowy styl życia. Chcą dojeżdżać do pracy, wybierać się na długie przejażdżki lub odkrywać nowe szlaki. SHIMANO STEPS zapewni Ci dodatkową moc. Dokądkolwiek jedziesz,

shimano_steps_zwart

— SHIMANO STEPS CITY —

INTELIGENTNY, CICHY, PROSTY W UŻYTKOWANIU SYSTEM E-BIKE

Do wszystkich dojeżdżających i mieszkańców miast: wskakujcie na e-bike'a i poczujcie na twarzy promienie słońca. Niech napełnią was energią. Możesz jeździć po mieście na jednym ładowaniu przez wiele dni. Jeśli śpieszysz się na spotkanie, technologia SHIMANO STEPS doda Ci sił. Jedź do pracy, omijaj korki na ulicach i nie przemęczaj się. Dokądkolwiek się udajesz, dzięki SHIMANO STEPS dojedziesz zrelaksowany i wypoczęty.

— SHIMANO STEPS MTB —

INTUICYJNY SYSTEM E-MTB ZAPEWNIA DOSKONAŁĄ ZABAWĘ I POCZUCIE WOLNOŚCI

Dzięki SHIMANO STEPS MTB możesz jechać dalej, szybciej i dłużej, nadal dbając o kondycję i szlifując umiejętności. To twój pomocnik na szlaku. Pokonuj leśne ścieżki lub górskie grzbiety i wdychaj zapach wolności. SHIMANO STEPS MTB ułatwia wspinaczkę. Jest lekki i łatwy w obsłudze. Wyrównuje szanse użytkowników na wszystkich poziomach umiejętności. Dzięki niemu dotrzesz tam, gdzie wcześniej nie dawałeś rady.

— SHIMANO STEPS TREKKING —

NAJLEPSZY SYSTEM E-BIKE DLA ŻĄDNYCH PRZYGÓD

System skierowany do poszukiwacz przygód – na rowerze trekkingowym możesz pokonywać nieograniczone odległości. SHIMANO STEPS Trekking to system mocniejszy niż wersja City. Wyznacza nowe standardy odważnej turystyki e-bike'owej. Zanurz się w naturze i poczuj przyjemność pokonywania długich dystansów w trudniejszym terenie – bez utraty tchu. Sprawdź swoje umiejętności na żwirowych ścieżkach i leśnych drogach i zakończ dzień z uczuciem napełnienia energią.

— STEPS SYSTEM —

E-BIKE DLA KAŻDEGO

STEPS-Bike

SHIMANO STEPS CITY

Łatwe manewrowanie w miejskim zgiełku. SHIMANO STEPS CITY to lekki system, który zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. Nazwij to inteligentnym dojazdem: łatwość omijania porannych korków, ćwiczenia na talię, przyjeżdżasz do biura świeża i pełna energii.

SHIMANO STEPS TREKKING

Zaprojektowany do przeżywania przygody. Z SHIMANO STEPS Trekking możesz dojechać dalej, dzięki dużej pojemności akumulatora i inteligentnemu zarządzaniu mocą. Poczuj dodatkową moc, pokonuj długie dystanse i zadbaj o swoje zdrowie.

SHIMANO STEPS MTB

Zupełnie nowe komponenty SHIMANO STEPS MTB zapewniają maksymalną przyjemność jazdy, niezależnie od poziomu wysiłku. Co oznacza, że możesz zwiększyć swój potencjał kolarski, odkrywać nowe tereny i zdobywać nowe horyzonty. Razem z przyjaciółmi i rodziną.

Przeczytaj wszystkie informacje o produkcie

 

 

 

— CECHY I KORZYŚCI —

JEDŹ DALEJ NA MNIEJSZEJ ENERGII

Icon-dealer-white

Blisko ciebie zawsze znajdzie się sprzedawca STEPS

Znajdź sprzedawcę

 

 

O Shimano

info-about-shimano_01

Lata doświadczeń

Prawie 100 lat doświadczeń w opracowywaniu części rowerowych.

info-about-shimano_02

Sprzedawcy Shimano Steps w całej Europie

Największy producent części rowerowych na świecie. Pomoc zawsze jest pod ręką – mamy około 3600 sprzedawców Shimano STEPS w całej Europie.

info-about-shimano_03

Oddani pracownicy

11 900 pracowników, którzy każdego dnia pracują po to, aby zwiększyć twoją przyjemność z jazdy.